X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Güvenilir Hizmet

Güvenilir Hizmet

Güvenilir Hizmet

Web sitelerinin kurulumu, web hosting domain hakları, alan adı satışı gibi konularda hizmet veren UZMANSOFT Bilişim ücretsiz kurulum gibi avantajlarla güvenilir hizmet sağlıyor. Şirket olarak dört yıldır istikrarlı olarak yürütülen çalışma sonunda hazır internet sitesi ve hazır php yazılım alanlarında uzman niteliğe kavuşan firma, başarılarıyla adından söz ettiriyor.

Teknik Destek

UZMANSOFT Bilişim hazır web site paketleri ve hazır php script gibi alanlarda verdiği hizmet sonrasında da müşterilerine teknik destek sunmaya devam ediyor. Çünkü bilişim alanında verilen hizmetlerde devamlılık sağlanması başarının da anahtarı oluyor. Firma ayrıca profesyonel şekilde Türkiye vds ve ssd vds alanlarında da çalışıyor.

Görsel Şölenler

UZMANSOFT Bilişim, hazır site uygulamalarıyla mükemmel tasarımlar ve görsel şölen niteliğine haiz web sitelerine ulaşmanıza olanak tanıyor. Şirket tüm isteklerinizi detaylı şekilde dinleyerek eğitimli ve uzman ekibiyle size hizmet sunuyor. Şirketin hizmet paketleri arasından dilediğinizi seçerek size en uygun paket alımını gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca şirket tarafından sunulan responsive tasarım hizmetlerini de tercih edebiliyorsunuz.

 
0850 302 625 1
- - Whatsapp
Top