X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
SEO Yaptırabilmek İçin Koşullar Nelerdir?

SEO Yaptırabilmek İçin Koşullar Nelerdir?

SEO Yaptırabilmek İçin Koşullar Nelerdir?

SEO sürecine başlamadan önce adına yapılması gereken işlemlerin planlanması için aynı istikrar ile uygulanması koşullarında önemlidir. Başlangıç sürecinde yaptırılması gerekenleri iki ana yapıda toparlarsak, Site içerisinde yaptırılması gereken işlemler, Site dışında yaptırılması gereken işlemlerdir.

Projelerin başlangıç aşamasın da karşılaştığımız sıkça sorunlardan biri de arama motorları ile uyumsuz olan link yapılarındandır. Bu yapıların düzeltilmemesinden dolayı robotların algılamasını zorlaştıracaktır. Arama motorlarıyla en uyumlu link yapısının klasörleme mantığı şeklinde yaptırılmaktadır.

SEO İçin Yapılması Gerekenler

SEO sürecinde yaptırılan işlemlerin istikrarını tetikleyecek bir diğer unsurda sitenin güncelliği, içerik eklenmesidir. Site için ön görülen içerik giriş sayısına, sitenin amacına göre değişkenlik gösterse de eklediğiniz, kaliteli paylaşımlar da sitenize yaptığınız bir yatırım olarak ön görülmektedir.

İş yoğunluğunuza bağlı olarak tavsiye edilen önerilerin içerik girişleri günlük 1+ olarak ön görülmektedir. Profesyonel anlamda bir içerik desteğine ihtiyaç duyuyorsanız içerik çözümlerimize göz atabilirsiniz.

Ana sayfa da mutlaka değişkenlik olarak güncellediğiniz içeriklere bir alanda yer verilmesi gerekir. Bu davranış ana sayfanın sürekli olarak güncellendiği, sinyalini arama motoru robotlarında da fark ettirecektir. E-ticaret siteleri için altın ipucunun uygulanması ana sayfa da yer vereceğiniz haberler, duyurular bölümüyle de gerçekleştirilebilir.

Neden Arama Motoru

Arama motoru optimizasyonun planlamasında belirlediğiniz anahtar kelimelerin siteniz ile ilgili ,uyumlu hale getirilmesiyle sağlamak istediğiniz başarıya sizi bir adım daha yaklaştırmaktadır. SEO uzmanları tarafından belirlenen ve uygulanan anahtar kelimelerin, bu kelimeler ile yüzde yüz uyumlu şekilde oluşturulan Decription, Title ve metaların daha yararlı olduğunu bilmenizi isteriz. Webtures gerçekleştirilen tüm SEO projelerinde, maksimum geri dönüşü sağlayacak description ve title optimizasyonunu sağlayarak sizi daha güçlü hazırlamaktadır. Anahtar kelimelerle optimize şekilde oluşturulmuş description, title ve kombinasyonu şeklindedir. Örnek verilmesi gerekirse, Anahtar kelime, İzmir Araba Kiralama

Title, İzmir Araba Kiralama , Desc, İzmir araba kiralama çözümleridir, ekonomik fiyatlarını ve konforunu firmanın adıyla çıkarın!

Verilmesi Gereken Bilgiler

SEO sürecinde kullanılacak makalelerin, hazırlanırken firma tanıtımının yerine hizmet ve ürünleriniz hakkında bilgi verici bir şekilde, kayda değer ve işe yarar içerikler paylaşmanız da ziyaretçi etkileşiminizi arttıracağından SEO etkisini de yüzde olarak arttıracaktır. Örneğin, araba kiralama firmanızın tanıtımı yerine "Otomatik araçlar nasıl kullanılır?” şeklinde informatik bir başlık seçtiğinizde ve anahtar kelimelerini içerisinde geçirerek link çıkışını yapmanız daha faydalı olacaktır. Site içi optimizasyon alanında yapabileceğiniz aşamaları düşünürsek ve listelersek birbirinden farklı sonuçlar çıkacaktır. Ana sayfa da açılış hızını arttırabilirsiniz. Siteniz de bulunan gereksiz soru ve sorgulardan kurtulabilirsiniz. Css sprite tekniğiyle de görsellerin optimizasyonunu iyileştirebilirsiniz. Sitenizi Türkiye’de bulunan bir hosting firmasına taşıyorsunu

0850 302 625 1
- - Whatsapp
Top