X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

İnternet üzerinden yapılan satışlar gün geçtikçe daha da artıyor. Bu artış da her geçen gün daha fazla firmanın e-ticarete yönlenmesine zemin hazırlıyor. Bu aşamadaysa e-ticaret sitenizin kurulumunu yaptıracağınız şirketi çok iyi seçmeniz gerekiyor. Yanlış ya da kalitesiz bir sistem üzerine oturtulmuş olan bir web site maalesef başarılı olamıyor. E-ticaret ve internet sitelerinin web tasarımları üzerine çalışmalar yapan firmamız şimdiye dek binlerce sitenin web tasarımını yaptı. Tüm tasarım işlemlerimizde hem müşterilerden gelen istekleri hem de sitenizin gerçekten ihtiyacı olan adımları atarak harika işler çıkarttık ve çıkarmaya da devam ediyoruz.

Web Tasarımın Önemi

Bir internet sitesinin en önemli ayağını web tasarım oluşturur. Çünkü tasarım olarak kötü bir görüntüye sahip olan web sitelerinin başarılı olması imkansızdır. Sadece e-ticaret sitelerinde değil, şirket ya da ürün reklamı yapılan sitelerde de tasarımın önemi büyüktür. Tasarımın içerisinde sadece sitenin görünümü yoktur. Menülerin yerleri, alışveriş yapılırken atılan adımlar da bu alana girer. Bu nedenle yaptığımız işlemlerde en çok önem verdiğimiz konunun başında sitenin alt yapısı ve ardından da tasarımı gelir. Sitenizi, sattığınız ya da tanıtımını yaptığınız ürünlerin müşteriye en iyi şekilde aktarılabilmesi için her siteye ve sektöre özel bir tasarım ile donatıyoruz.

Firmamızın Sunduğu Avantajlar

Firmamız uzun yıllardır bu alanda çalışmalar yapan bir firmadır. Bu nedenle de çalışma arkadaşlarımızın hepsi de alanında deneyimli kişilerden oluşur. Gerek sitenin oluşum aşamasında gerekse de sitenin kurulumunun ardından sürekli sizinle iletişim halinde oluyoruz. Özellikle sitenin kurulumundan sonra yapacağınız ürün eklemelerinde ve fiyatlandırmalarında ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz. Firmamızın yaptığı web tasarım işlemleri piyasaya göre gayet uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Değişken Web Tasarım

Sitenize oluşturduğumuz web tasarımlarında en önemli objeyi temalar oluşturur. Temalar sitenizin görünümünü müşteriye aktarırlar. Birçok sistemde özellikle de uygun fiyat ile hizmet sağlanan firmalarda tema kalıcıdır ve değiştirmeniz için ek ücretler ödemeniz gerekir. Firmamızın yaptığı internet sitelerinde ise tasarımları kontrol panelinizden istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni bir temaya geçiş yapabilirsiniz.

0850 302 625 1
- - Whatsapp
Top