X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Yedekleme Sözleşmesi

Yedekleme Sözleşmesi

Yedekleme Sözleşmesi

UZMANOFT BİLİŞİM WEB YAZILIM HİZMETLERİ

YEDEKLEME SÖZLEŞMESİ

Elektronik ortam üzerinde hizmet veren olarak faaliyet gösteren “UZMANSOFT” İle kendisinden hizmet alan, sipariş veren, destek alan ve tüm faaliyetlerini hizmet veren tarafından sağlatan kişi sözleşmenin devamında “Hizmet Alan ve MÜŞTERİ” sıfatları ile anılacaktır.

1- SÖZLEŞMENİN KONUSU

2: Hosting, Reseller ve SEO Reseller Sunucularında Donanımdan ya da Yazılımlardan Kaynaklanabilecek Sorunlarda Hizmet Sahibi Kendi Yedeğinden Sorumludur. Firmamız Asla Sorumlu Değildir.

3: Yedeklemeler 3 GB'ı Aşmamış Siteler İçin Geçerlidir. 3 GB Üzerindeki Siteler Yedekleme Kapsamı Dışında Olacağı İçin Firmamız Bu Sitelerde Oluşabilecek Sorunlardan Asla Sorumlu Tutulamaz. Müşteri Kendi Yedeğini Almakla Yükümlüdür.

4: Ücretsiz hosting hizmetlerinde tarafımızca hiçbir şekilde yedekleme yapılmamaktadır. Müşteriler kendi yedeklerini almakla yükümlüdür.

Herhangi bir veri kaybı yaşanırsa Uzmansoft sorumlu değildir.

Sanal Sunucu Hizmetleri

1: VPS ve VDS Hizmetlerimizde Haftalık Sunucu Veam Yedeği Almaktayız. Ancak Bu Yedekler Olası Sistem Arızaları İçin Alınan Yedeklerdir.

Uzmansoft Ücretli olarak Yedekleri Müşteri İle Paylaşabilir.

2: Müşteri Ücretli Bir Yedekleme Hizmeti Almadıysa Firmamız Kesinlikle Sorumluluk Kabul Etmeyecektir.

Fiziksel Sunucu Hizmetleri

1: Kiralanan veya Barındırma Hizmeti Alan Fiziksel Sunucularda Kesinlikle Ücretli veya Ücretsiz Yedek Alınmamaktır.

2: Tüm Yedekleme Sorumluluğu Sunucuyu Kiralayan veya Barındıran Kullanıcıya Aittir, Firmamız Olası Bir Durumda Kesinlikle Sorumluluk Kabul Etmeyecektir.

Madde 2 - Değişiklik Hakkı

________________________________________

UZMANSOFT gerek gördüğü taktirde yedekleme sözleşmesine haber vermeksizin yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkartabilir yada maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. Müşteri bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

Ödeme Süresi 3 Gün Geçen Hesaplar Sunuculardan Silinmektedir. Bu Sebeple Ödeme Süresi Geçen ve Silinen Hesapların Alınan Yedekleri Dahil Sunuculardan Silineceği İçin, Hizmet Süresi Sonunda Müşteriler Kesinlikle Yedek Talep Edemezler. Bu Sebepten Olası Bir Maduriyette Firmamız Kesinlikle Sorumlu Tutulamaz.

YEDEKLEME SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ TARAFINDAN ÜRÜN SATIN ALIMI SIRASINDA OKUMUŞ OLDUĞU HİZMET SÖZLEŞMESİ İÇERİĞİNİ ONAYLAMASI İLE YÜRÜRLÜLÜĞE GİRMİŞ VE MÜŞTERİ TARAFINDAN KABUL EDİLDİĞİ BEYAN EDİLMİŞTİR.

0850 302 625 1
- - Whatsapp
Top