X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret

E-ticaret, yani internet üzerinden ticaretin normal bir ticarete göre birçok üstünlüğü bulunur. E-ticaret yapmak istediğinizde kaliteli bir web sitesi kurmanız ticaret yapmanız için yeterli olacaktır. Yani e-ticaretin tercih edilme sebeplerinin başında dükkan tutma, çalışan barındırma gibi masrafların olmaması gelmektedir. E-ticaretin tercih edilmesinin bir diğer sebebini ise çok daha fazla müşteriye ulaşabilme durumunun olması oluşturur.

Yani e-ticaret yaptığınızda normal ticaretten çok daha fazla kişiye ürün satabilir ya da kendinizi tanıtabilirsiniz. Firmamız, internet aracılığıyla ticaret yapan birçok başarılı şirketin site kurulumu ve düzenlemesini yapmaktadır. Eğer internet aracılığıyla ticaret yapmaya karar verdiyseniz firma çalışanlarımızla iletişime geçerek doğru bir yönlendirme alabilirsiniz.

Arama Motorlarında Yükselme Garantisi

E-ticaret yapan firmaların öncelikle çok güçlü bir internet sitesine sahip olmaları gerekir. Siteniz ne kadar sağlıklı olursa Yandex ya da Google gibi arama motorlarında başarılı olma şansınız da o kadar fazla olur. Aksi takdirde kurduğunuz internet sitesine harcayacağınız para da boşa gitmiş olur. Firmamız, şimdiye dek kurulan her e-ticaret sitesini arama motorlarında başarılı sıralamalara taşımayı başarmış bir firmadır. Bu nedenle de müşteri kitlemiz her geçen gün daha da artmaktadır. Siz de aramıza katılarak firmamızın ayrıcalıklı e-ticaret dünyasına adım atabilirsiniz.

E-Ticaret Ücret Tarifeleri

Birçok e-ticaret firması hazır kurulu şemalara sizin bilgilerinizi girer ve kısa yoldan sitenizi oluşturur. Ancak firmamız, her siteye, her sektöre farklı internet sitesi kurmaktadır. Yani firmamıza başvurduğunuzda çalışmak istediğiniz sektöre göre size özel bir web siteniz olur. Bu farklılık da sizi ve şirketinizi rakiplerinizin bir tık önüne geçirir. Firmamızın sunduğu web sitesi paketleri barındırdığı özelliklere göre farklı fiyatlar sunmaktadır. Ancak yine de her bir paketimizde firmanızı başarıya ulaştıracak olan özellikleri bulacağınızın garantisini veriyoruz.

Satış Sonrası İletişim

Web sitesi kurulumu sona erdikten sonra sitenizin içereceği ürünleri siz yerleştirirsiniz. Bu aşamalar kullanışlı bir site ara yüzüne sahip siteler ürettiğimiz için oldukça kolaydır. Ancak yine de her takıldığınız noktada haftanın her günü bize ulaşabilirsiniz. Firmamız, kurulum işleminden sonra da sitenizin aktif olarak kalması için site üzerindeki çalışmalarına devam etmektedir.

0850 302 625 1
- - Whatsapp
Top